بوته کار سرد T2 هدف مس 99.97% جوش پذیری خوب

محل منبع بائوجی، شانشی، چین
نام تجاری Feiteng
گواهی GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017
شماره مدل بوته مس
مقدار حداقل تعداد سفارش مورد مذاکره قرار گیرد
قیمت To be negotiated
جزئیات بسته بندی بسته وکیوم در جعبه چوبی
زمان تحویل مورد مذاکره قرار گیرد
شرایط پرداخت T/T
قابلیت ارائه مورد مذاکره قرار گیرد
جزئیات محصول
شماره مدل بوته مس گواهی GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 MANAGEMENT SYSTEM CNAS C034-M
نام تجاری Feiteng اندازه φ180
بسته بندی پکیج واکوم محل منبع بائوجی، شانشی، چین
خالص 99.97٪ مواد مس
برجسته

هدف مس T2

,

هدف مس بوته

,

جوش پذیری خوب 99.97% هدف مس

پیام بگذارید
توضیحات محصول

بوته مس T2 φ180 ISO9001 Feiteng زرد مس مس

 

تولید - محصول بوته مس
اندازه φ180
مقطع تحصیلی مس
بسته بندی بسته وکیوم در جعبه چوبی
بندر تحویل بندر شیان، بندر پکن، بندر شانگهای، بندر گوانگژو، بندر شنژن

 

مس نه تنها یک عنصر فلزی است، بلکه یک عنصر انتقالی نیز هست.نماد شیمیایی Cu، انگلیسی Cu و عدد اتمی آن 29 است. مس خالص فلزی نرم است.هنگام برش درخشش فلزی قرمز و نارنجی دارد و عنصر آن قرمز مایل به ارغوانی است.به دلیل شکل‌پذیری خوب، رسانایی حرارتی بالا و رسانایی بالا، کابل‌ها و لوازم الکتریکی و قطعات الکترونیکی پرکاربردترین مواد هستند.آنها همچنین می توانند به عنوان مصالح ساختمانی استفاده شوند و می توانند از آلیاژهای مختلف ساخته شوند.آلیاژهای مس دارای خواص مکانیکی عالی و مقاومت کم هستند.مهمترین آنها برنز و برنج است.مس همچنین یک فلز بادوام است که می تواند چندین بار بدون آسیب به خواص مکانیکی آن بازیافت شود.

ترکیب آهن به راحتی در آلیاژ آلومینیوم ذوب می شود.پس از ذوب مکرر، ترکیب آهن انباشته می شود که بر کیفیت ریخته گری تأثیر می گذارد.بنابراین، بوته گرافیتی بدون آلودگی فلزی به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد.در همان زمان، دوام بوته گرافیتی به طور قابل توجهی بهبود یافته است تا نیازهای کاربران را برآورده کند، توسعه بوته های بزرگ نیز پیشرفت کرده است، بنابراین باعث افزایش تقاضای بازار بوته گرافیتی می شود.

بوته مسی به دلیل چگالی بالا بهترین رسانایی حرارتی را دارد.هدایت حرارتی آن بدیهی است بهتر از سایر مارک های بوته است.ظاهر بوته آلومینیومی دارای چهار لایه لعاب ویژه است، همراه با مواد قالب گیری متراکم، مقاومت در برابر خوردگی محصول را تا حد زیادی بهبود می بخشد، عمر مفید آن را افزایش می دهد.
رسانایی بوته بسیار خوب است.بوته مسی با پیشرفته ترین روش قالب گیری پرس ایزواستاتیک سرد دنیا تولید می شود که ساختار داخلی محصول را یکنواخت بدون نقص و استحکام بالا می کند.در همان زمان، دیوار بوته نازک، هدایت حرارتی خوب، مصرف انرژی کم است.

 

 

مزایای:
1، رسانایی بالا
2. هدایت حرارتی خوب
3، جوش پذیری خوب
4، انعطاف پذیری و شکل پذیری عالی
5، عملکرد سرد عالی