هدایت بالا 99.97 درصد مس مس 155OD*125ID*888 لوله مس بسته خلاء

محل منبع بائوجی ، شانشی ، چین
نام تجاری Feiteng
گواهی GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017
شماره مدل هدف لوله مسی
مقدار حداقل تعداد سفارش مذاکره شود
قیمت To be negotiated
جزئیات بسته بندی بسته خلاء در کیف چوبی
زمان تحویل مذاکره شود
شرایط پرداخت T/T
قابلیت ارائه مذاکره شود
جزئیات محصول
بسته بندی بسته وکیوم گواهی GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 MANAGEMENT SYSTEM CNAS C034-M
شماره مدل هدف لوله مسی اندازه φ155*φ125*888
مواد مس بدون اکسیژن محل منبع بائوجی ، شانشی ، چین
خالص 99.97 نام تجاری Feiteng
برجسته

99.97 درصد مس هدف

,

155 میلی متر هدایت مس بالا هدف

,

99.97 Good هدف لوله جوش خوب

پیام بگذارید
توضیحات محصول

مس لوله 155OD*125ID*888 مس بدون اکسیژن مس خالص 99.97

 

تولید - محصول هدف لوله مسی
اندازه φ155*φ125*888
مقطع تحصیلی مس بدون اکسیژن
بسته بندی بسته خلاء در کیف چوبی
بندر تحویل بندر شیان ، بندر پکن ، بندر شانگهای ، بندر گوانگژو ، بندر شنژن

 

هدف پوشش یک منبع پاشش است که فیلم های کاربردی مختلفی را بر روی بستر بوسیله پاشش مگنترون ، آبکاری یونی چند قوس یا سایر انواع سیستم های پوشش در شرایط تکنولوژیکی مناسب تشکیل می دهد.به زبان ساده ، ماده مورد نظر بمباران ذرات باردار با سرعت بالا است.هنگامی که در سلاح های لیزری با انرژی بالا استفاده می شود ، چگالی قدرت متفاوت ، شکل موج خروجی متفاوت و طول موج های مختلف لیزر با اهداف مختلف تعامل می کند ، اثرات مختلف کشتار و تخریب ایجاد می شود.به عنوان مثال ، پوشش پاششی مگنترون تبخیری پوشش تبخیری گرم شده ، فیلم آلومینیومی و غیره است. مواد مختلف را تغییر دهید (مانند آلومینیوم ، مس ، فولاد ضد زنگ ، تیتانیوم ، هدف نیکل و غیره) ، می تواند سیستم های فیلم مختلف (مانند فوق العاده سخت) را بدست آورد. ، فیلم آلیاژی مقاوم در برابر سایش ، ضد خوردگی و غیره)

 

پوشش خلاء به حرارت دادن مواد فلزی یا غیر فلزی در شرایط خلا زیاد اشاره دارد ، به طوری که در سطح قطعات آبکاری شده (فلز ، نیمه هادی یا عایق) بخار شده و متراکم شده و یک روش فیلم ایجاد می کند.

 

پوشش خلاء جنبه مهمی در زمینه کاربرد خلاء است.مبتنی بر فناوری خلاء ، با استفاده از روشهای فیزیکی یا شیمیایی ، و جذب مجموعه ای از فناوریهای جدید مانند پرتو الکترون ، پرتو مولکولی ، پرتو یون ، پرتو پلاسما ، فرکانس رادیویی و کنترل مغناطیسی است که فرآیند جدیدی را برای تهیه فیلمهای نازک فراهم می کند. برای تحقیقات علمی و تولید عملی.به بیان ساده تر ، فلز ، آلیاژ یا ترکیب در تبخیر یا پاشش خلاء ، به طوری که در جسم (به نام بستر ، بستر یا ماتریس) روی روش انجماد و رسوب گذاری ، که پوشش خلا نامیده می شود ، پوشانده شود.

 

پوشش خلا PVD یک فرایند تصفیه سطحی است که در آن تیتانیوم ، گرافیت ، طلا ، کریستال و سایر فلزات یا غیر فلزات ، گاز و سایر مواد با استفاده از فناوری پاشش ، تبخیر یا آبکاری یون روی بستر ایجاد می شود.در مقایسه با روش پوشش شیمیایی سنتی ، PVD مزایای زیادی دارد: مانند عدم آلودگی محیط زیست ، فرایند حفاظت از محیط سبز است.بدون آسیب به اپراتور ؛لایه فیلم محکم ، فشردگی خوب ، مقاومت در برابر خوردگی قوی و ضخامت یکنواخت است.

 

IP رز گلد آلیاژی از طلا و مس است که به دلیل رنگ بسیار شیک و زیبای رز رز آن در طراحی و پردازش طلا و جواهر بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.همچنین به عنوان طلای صورتی ، طلای قرمز شناخته می شود.

 

مزایای:
1 ، رسانایی بالا
2. هدایت حرارتی خوب
3 ، قابلیت جوش پذیری خوب
4 ، شکل پذیری و شکل پذیری عالی
5 ، عملکرد سرد عالی