Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd.

  • چین Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. نمایه شرکت
  • چین Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. نمایه شرکت
صفحه اصلی بازار در سراسر جهان
نوع کسب و کار سازنده, صادر کننده
مارک های فایتنگ
تعداد کارمندان 50~100
فروش سالانه 10million-20million
سال تاسیس 2008
صادرات کامپیوتر 70% - 80%

معرفی

اطلاعات شرکت

 

شرکت مواد فلزی Feiteng ، آموزشی ویبولیتین در سال 2008 تاسیس شد ، مجموعه ای از تولید ، پردازش ، فروش ، تحقیق و توسعه به عنوان یکی از شرکت های جامع با تکنولوژی بالا است.پس از بیش از ده سال تلاش ، توسعه فناوری تولید شرکت ما بسیار بالغ بوده است.این شرکت به عنوان یک شرکت ملی با فناوری بالا توسط مرکز مشعل وزارت علوم و فناوری چین تأیید شده است.در عین حال ، به عنوان واحد متمدن و صادق در استان شانشی ، واحد پیشرفته حفظ کیفیت و اعتبار در استان شانشی ، واحد عالی در استان شانشی و چندین عنوان افتخاری از ده واحد تجاری برتر در استان شانشی رتبه بندی شده است.شرکت ما عمدتا در زمینه مواد فلزی و غیر فلزی ، محصولات ، ثبت تجهیزات ، تولید و پردازش و همچنین تجارت واردات و صادرات فعالیت می کند.در نیمه اول سال جاری ، این شرکت دارای گواهینامه سیستم کیفیت ISO 9002 و گواهینامه سیستم نظامی است.

 

چین Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

محصولات اصلی این شرکت عبارتند از: آهنگری تیتانیوم و آلیاژ تیتانیوم ، قطعات پردازش عمیق و انواع هدف چرخشی فلزی ، هدف چند قوس ، هدف هواپیما و تولید تجهیزات کوچک.عمدتا در حمل و نقل هوایی ، هوافضا ، کشتیرانی ، شیمیایی ، پزشکی ، اقیانوس و سایر زمینه ها استفاده می شود.به ویژه در سال های اخیر ، دولت از ادغام نظامی و غیرنظامی حمایت کرده است و شرکت های خصوصی می توانند در تحقیق و توسعه و تولید پروژه های نظامی مشارکت کنند.این شرکت پاسخ مثبت داد ، بیش از 800000 یوان برای خرید تجهیزات سرمایه گذاری کرد ، در تحقیق و توسعه ، تولید مشارکت کرد و به نتایج خاصی دست یافت.و بسیاری از شرکتهای معروف و بخش تحقیق و توسعه در شرکت ما روابط خوبی با یکدیگر دارند ، مانند آنتن ووهان 722 ساخته شده ، مخزن بازیافت دانشگاه علم و فناوری ووهان ، شناور زیر آب Henan Tengfei و شرکت تجهیزات تیتانیوم Baoti ، موسسه شمال غربی از تیتانیوم همه پروژه های متعدد همکاری ، با موفقیت در عمل استفاده می شود ، و به رسمیت شناخته شده و ستایش مشتری.

 

چین Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. نمایه شرکت 1

 

بزرگترین مزیت شرکت ما لوله پشت تیتانیوم ، لوله بدون درز آلیاژ تیتانیوم و تولید لوله تیتانیوم مس است.در میان آنها ، لوله لوله تیتانیوم به سطح پیشرو بین المللی دست یافته است ، لوله پشتی تیتانیوم و لوله بدون درز آلیاژ تیتانیوم نیز به سطح پیشرو داخلی تعلق دارند.شرکت مواد فلزی Baoji Feiteng ، آموزشی ویبولیتین یک شرکت تجاری خارجی برای انجام تجارت واردات و صادرات راه اندازی کرده است ، مسئول مشاوره واردات و صادرات محصولات ، ارتباطات و نیازهای محصول ، ثبت واردات و صادرات و سایر مسائل است.کارکنان مسئول ارتباطات همه دانشجویان خارج از کشور بودند.اطمینان از کیفیت محصولات و خدمات صادراتی.شرکت ما دارای یک بخش کیفیت ویژه برای بررسی کیفیت محصولات ، برای اطمینان از کیفیت محصولات مطابق با نیازهای مشتری است.کیفیت ، کارایی و خدمات مهمترین مسائل شرکت ما است.ما تمام تلاش خود را می کنیم تا نیازهای مشتری را برآورده کرده و در صورت وجود عوامل نامعلوم به موقع با مشتریان ارتباط برقرار کنیم تا اطمینان حاصل شود که محصولات تولید شده تا حد ممکن کامل هستند.

 

چین Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. نمایه شرکت 2

 

اصول شرکت مواد فلزی Baoji Feiteng ، آموزشی ویبولیتین این است که در عین تولید کارآمد و سریع ، صداقت و کیفیت خود را حفظ کند و نتایج را برای مشتریان متقابل به اشتراک بگذارد.ما تمام تلاش خود را کرده ایم تا کارآمدترین و راحت ترین خدمات را با قیمت پایین و کیفیت بالا برای استقبال بازار ارائه دهیم.به این ترتیب ما اعتماد مشتریان و مدل کسب و کار خود را جلب می کنیم.

 

در صورت وجود فرصتی ، ما مزایای شرکت خود را به شما نشان می دهیم ، اجازه دهید سودهای قابل توجهی را با هم ایجاد کنیم ، با هم حمایت کرده و رشد کنیم.از آنجا که شما به کیفیت و خدمات شرکت ما اعتماد دارید ، من معتقدم که ما شما را ناامید نمی کنیم ، به ما فرصتی بدهید تا یک سورپرایز به شما بدهیم.ما صمیمانه امیدواریم که بتوانیم همکاری دوستانه و روابط تجاری طولانی مدت با شرکت شما ایجاد کنیم.

 

چین Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. نمایه شرکت 3

تاریخ

تاریخچه شرکت

 

در ماه مه 2008 ، Baoji Feiteng Metal Material Co.، LTD تاسیس شد.در آغاز تأسیس ، این شرکت تنها 10 کارمند دارد که عمدتاً در پردازش و تجارت تنگستن ، مولیبدن ، تانتالوم ، نیوبیوم ، تیتانیوم و آلیاژ تیتانیوم آهنگری کوچک مشغول هستند.

 

از سال 2008 تا 2014 ، حجم فروش شرکت از 5 میلیون به 15 میلیون یوان افزایش یافت و تعداد کارکنان از 10 به 20 افزایش یافت. ساختار سازمانی ، تیم فنی ایجاد شد.

 

از سال 2014 ، با تغییر بازار ، این شرکت تصمیم گرفت ساختار محصول را پس از تحقیقات تنظیم کند.شرکتهایی که به توسعه بلند مدت دست می یابند باید محصولاتی باشند که در جهت فنی ، به دنبال محصولات با سود بالا هستند.این شرکت شروع به راه اندازی یک تیم ، معرفی پرسنل فنی ، سرمایه گذاری 15 میلیون یوان ، خرید تجهیزات ، ابزارهای آزمایش ، پس از چندین سال تلاش و همکاری کارآمد با واحدهای تحقیقات علمی ، بیش از 20 نوع هدف چرخشی را به طور مشترک توسعه داد.مورد استفاده در حمل و نقل هوایی ، هوا فضا ، نفت ، لوله بدون درز آلیاژ تیتانیوم بیش از ده مشخصات.7 اختراع اختراع و 4 دستاورد تحقیقات علمی وجود دارد.این شرکت دارای 1 ثبت اختراع ملی ، 2 ثبت اختراع تحقیقاتی استانی و 2 ثبت اختراع تحقیقاتی شهرداری است.

 

تا کنون ، این شرکت بیش از 70 کارمند ، 10 استعداد با تکنولوژی بالا دارد.درآمد فروش سالانه 66 میلیون ، درآمد مالیاتی بیش از 5 میلیون.بیش از 40 مجموعه تجهیزات پیشرفته ، شهر Baoji ، استان Shaanxi ، چین ، به عنوان شرکت های فناوری بالا و جدید ، شرکت های عالی در استان Shaanxi ، شرکت های قابل اعتماد با کیفیت و سایر واحدهای توسعه.

سرویس

خدمات شرکت

 

Feiteng metal material co.، Ltd. مجموعه ای از تولید ، پردازش ، فروش ، تحقیق و توسعه به عنوان یکی از شرکتهای جامع با تکنولوژی بالا است.به طور عمده در مواد فلزی و غیر فلزی ، محصولات ، تولید تجهیزات ، تولید و پردازش و همچنین تجارت واردات و صادرات مشغول است.مانند تیتانیوم ، آلیاژ تیتانیوم ، نیوبیوم ، نیکل ، مس و سایر فلزات.علاوه بر این ، شرکت ما دارای هفت اختراع و دارای بیش از 30 تجهیزات بزرگ است.

 

مزایای ما:

1. ما فن آوری هدف لوله پیشرفته را داریم ، لوله لوله تیتانیوم به سطح پیشرو بین المللی دست یافته است ، لوله پشتی تیتانیوم و لوله بدون درز آلیاژ تیتانیوم نیز متعلق به سطح پیشرو داخلی است.

2. شرکت ما دارای هفت ثبت اختراع است که شامل دستگاه بلند کردن شمش تیتانیوم ، دستگاه صاف کننده برای پردازش لوله تیتانیوم ، دستگاه حفاری سوراخ کوچک برای لوله تیتانیوم ، ماشین آلات برای پردازش اتصالات لوله طولانی شده آلیاژ تیتانیوم و تیتانیوم ، ابزار ماشین افقی برای اتصالات لوله تیتانیوم پردازش ، دستگاه آلیاژ تیتانیوم داخلی دستگاه دیواری و دستگاه بالابر متحرک برای تجهیزات راه آهن بزرگ.

3. شرکت ما دارای بیش از 30 تجهیزات بزرگ است که در کارگاه سوراخ عمیق ، کارگاه ماشینکاری ، کارگاه لوله و بخش کیفیت استفاده می شود.

4. اولین محصول تولید شده توسط شرکت ما توسط بخش کیفیت مورد بررسی قرار می گیرد تا اطمینان حاصل شود که قبل از ادامه تولید نیازهای محصول را برآورده می کند.

5. برای مشتریانی که در مورد نقاشی ها یا محصولات خاصی ایده دارند ، شرکت ما به طور فعال با آنها همکاری می کند تا ارتباط برقرار کرده و بهبود یابد.از کمال محصولات اطمینان حاصل کنید.

6. برای مشتریانی که قرارداد امضا کرده اند ، ما وضعیت تولید محصولات را بموقع پیگیری می کنیم تا ضمن تکمیل کارآمد و سریع تولید تا حد امکان از کیفیت اطمینان حاصل کنیم.

7. ما می توانیم محصولات را با توجه به نقاشی ها و الزامات مشتریان تولید کنیم.

8. ما تولیدکنندگان ، تولید کنندگان هستیم.علاوه بر این ، ما کارخانه خود را داریم ، بنابراین ظرفیت تولید در مقیاس بزرگ داریم.به مشتریان یک تجربه کامل بدهید.

 

پشتیبانی فنی: شرکت ما دارای یک تیم فنی با کیفیت بالا ، با یک کارشناسی ارشد و پنج دانشجوی کارشناسی و همکاری با مرکز مهندسی فناوری آکادمی فلزات غیر آهنی پکن است.متخصص در تحقیقات بزرگ پردازش لوله بدون درز آلیاژ تیتانیوم و سایر تحقیقات مواد هدف چرخشی.شرکت تخصصی مستقر در خط مقدم دارای تجربه عملی واقعی کارکنان و پرسنل تیم تحقیق و توسعه فنی برای تشکیل تیم روابط عمومی ، برای حل مشکلات عملی است.

 

چین Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

خدمات پس از فروش:تیم کاری و تیم فروش ما می توانند خدمات پس از فروش سریع و کارآمدی را برای محصولات ما در سراسر جهان ارائه دهند.صندوق پستی ما 24 ساعت آنلاین است.اگر در مورد محصولاتی که دریافت می کنید مشکلی دارید ، لطفاً به موقع با ما تماس بگیرید.ما در اولین بار بر این اساس با آن برخورد می کنیم.شرکت مواد فلزی Feiteng ، آموزشی ویبولیتین دارای بخش بازرسی کیفیت ویژه است که می تواند الزامات بالای شرکت را برای محصولات تضمین کند.در عین حال ، محصولات شرکت ما غنی از تنوع هستند ، که می تواند زمان را تا حد زیادی کوتاه کند.بنابراین اگر سوالی دارید ، لطفاً در صورت تمایل با ما تماس بگیرید.

 

چین Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. نمایه شرکت 1

 

خدمات حمل و نقل:محصولات ما موارد یکنواخت چوبی یا کیسه های پلاستیکی ، بسته بندی خلاء بلوک هدف کوچک است.شما همچنین می توانید بسته های مختلف بسته به نیاز مشتری را انتخاب کنید.ما دو راه حمل و نقل هوایی و حمل و نقل دریایی داریم.حمل و نقل چین ، FedEx ، DHL ، China Post و سایر شرکت های لجستیک شرکای بلند مدت ما هستند که می توانند تحویل سریع ، کارآمد و ایمن به مشتریان را تضمین کنند.

تیم ما

تیم شرکت

 

علاوه بر رئیس هیئت مدیره ، نه بخش در شرکت ما وجود دارد: مدیر کل ، معاون مدیر کل تولید ، نماینده مدیریت و دفتر ، بخش مالی ، بخش فروش ، بخش تولید ، بخش فنی و کیفیت ، بخش و تجهیزات همکاری خارجی بخشFeiteng Metal Material Co.، LTD را انتخاب کنید ، از خدمات یک مرحله ای ما ، که همیشه مسئولیت ما است ، لذت خواهید برد.

 

چین Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. نمایه شرکت 0

 

محصولات سفارشی:

شرکت مواد فلزی Feiteng ، آموزشی ویبولیتین می تواند محصولات را مطابق نقشه ها و اندازه های ارائه شده توسط مشتریان تولید کند.ما به توسعه و پیشرفت خود برای تولید محصولات بهتر ادامه می دهیم.

پشتیبانی فروش:

از پرسش شما خوش آمدید!ما می خواهیم بهترین نقل قول خود را با توجه به نیاز شما با قیمت پایین و کیفیت بالا برای شما بهترین لذت را ارسال کنیم.

پشتیبانی از بخش تولید:

هنگامی که نقشه های محصول شما را دریافت می کنیم ، ابتدا نقشه ها را با کادر فنی خود تجزیه و تحلیل و بحث می کنیم.اگر نقشه ها واضح یا نامشخص باشند ، ما بلافاصله با شما تماس خواهیم گرفت.اطمینان حاصل کنید که محصولاتی را تولید کنید که به بهترین وجه نیازهای شما را برآورده می کند.تیم فنی شرکت ما دارای تجربه غنی در مواد هدف ، تولید محصولات بهتر است.

پشتیبانی از بخش همکاری خارجی:

ما به طور منظم شرکت های شریک را بررسی می کنیم و به دنبال شرکا و شرکت های مقرون به صرفه هستیم.تا بالاترین مزایا را برای شرکت و مشتریان به ارمغان بیاورد.

پشتیبانی از بخش کیفیت فنی:

ما می توانیم در آزمایش نمونه ، آزمایش قطعه اول محصول ، سفارشی سازی محصول ، تجزیه و تحلیل محصول ، توسعه محصول و جنبه های دیگر پشتیبانی کنیم.از طریق روشهای بازرسی جامع ما ، کنترل کیفیت ما شامل مواد فلزی و آلیاژی ، وزن ، افزایش طول ، مقاومت فشاری و غیره است. ما طیف سنج داریم.ما می توانیم آزمایش اولتراسونیک انجام دهیم.تیم تضمین کیفیت مجرب ما قادر است هرگونه کیفیت را در حین تولید یا قبل از حمل و نقل کنترل کند تا اطمینان حاصل شود که مشتریان ما فقط کیفیت را دریافت می کنند و دچار مشکل نمی شوند.

پشتیبانی بخش تجهیزات:

ما هر روز استفاده از تجهیزات را بررسی می کنیم تا مطمئن شویم برنامه تولید تحت تأثیر مشکلات تجهیزات قرار نمی گیرد.تجهیزات را به طور منظم نگهداری کنید ، تجهیزات آسیب دیده را به موقع تعمیر و به روز کنید.

پشتیبانی دفتر:

ما اسناد شرکت و گواهینامه های مختلف صلاحیت را مدیریت می کنیم و با بخش مالی همکاری می کنیم تا از امنیت کار و رفاه کارکنان شرکت اطمینان حاصل کنیم.اطمینان حاصل کنید که کارکنان در یک محیط راحت برای بهبود کارایی کار می کنند.

پشتیبانی بخش مالی:

ما روزانه تسویه مالی و پرداخت حقوق انجام می دهیم.اطمینان حاصل کنید که هیچگونه سردرگمی در جریان مالی شرکت وجود ندارد ، به موقع با مسائل مالی برخورد کنید ، کارایی مشتریان و کارکنان را افزایش دهید.

پشتیبانی از بخش تجارت بین الملل:

از سوالات سراسر جهان استقبال می شود!ما می خواهیم بهترین نقل قول خود را با توجه به نیاز شما با قیمت پایین و کیفیت بالا برای شما بهترین لذت را ارسال کنیم.صندوق پستی و وب سایت ما 24 ساعته به صورت آنلاین ، ما اولین بار را برای پاسخ به هرگونه اطلاعات دریافت می کنیم.

 

چین Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. نمایه شرکت 1

 

ما اغلب آموزش های حرفه ای را برای کارکنان خود ارائه می دهیم.ایمنی کارگران مهمترین مسئله برای ما است.ما هر ماه آموزش ایمنی و تمرین برای کارگران کارخانه را انجام می دهیم ، که می تواند کارایی تولید را بهتر بهبود بخشد و ایمنی کارگران را تضمین کند.قبل از شروع کار کارگران ، شرکت برای اطمینان از ایمنی و منافع آنها بیمه خریداری می کند.ما همچنین اغلب گروه های کارکنان و مهمانی های شام را برای افزایش ارتباط و آگاهی از کار گروهی در همه بخش ها سازماندهی می کنیم.در حالی که استراحت می کند ، می تواند اشتیاق تیم شرکت را افزایش دهد.

 

چین Baoji Feiteng Metal Materials Co., Ltd. نمایه شرکت 2

پیام بگذارید