حلقه های تیتانیوم جعلی ODM GJB9001C Gr2 ASTM B381

محل منبع بائوجی ، شانشی ، چین
نام تجاری Feiteng
گواهی GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017
شماره مدل اتصالات تیتانیومی
مقدار حداقل تعداد سفارش مذاکره شود
قیمت To be negotiated
جزئیات بسته بندی جعبه چوبی
زمان تحویل مذاکره شود
شرایط پرداخت T/T
قابلیت ارائه مذاکره شود
جزئیات محصول
بسته بندی جعبه چوبی گواهی GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017
مواد تیتانیوم نام آیتم حلقه های تیتانیومی
مدل شماره ASTM B381 اصل و نسب بائوجی ، شانشی ، چین
مقطع تحصیلی Gr2 بندر تحویل بندر شیان ، بندر پکن ، بندر شانگهای ، بندر گوانگژو ، بندر شنژن
برجسته

حلقه تیتانیوم جعلی ASTM B381

,

حلقه تیتانیوم GJB9001C

,

حلقه سوپاپ تیتانیوم ODM Gr2

پیام بگذارید
توضیحات محصول

حلقه های تیتانیوم Gr2 ASTM B381 سفارش خصوصی تیتانیوم جعلی

نام آیتم

حلقه های تیتانیومی

مقطع تحصیلی

Gr2

مواد

تیتانیوم

صدور گواهینامه

GB/T19001-2016 idt ISO9001: 2015 GJB9001C-2017

بندر از تحویل

بندر شیان ، بندر پکن ، بندر شانگهای ، بندر گوانگژو ، بندر شنژن

 

با توجه به درجه حرارت بیلت در حین پردازش ، آهنگری ها را می توان به جعل سرد ، جعل گرم و جعل گرم تقسیم بندی کرد.آهنگری سرد معمولاً در دمای اتاق پردازش می شود ، در حالی که آهنگری گرم در دمای تبلور مجدد بالاتری نسبت به شمش فلزی پردازش می شود.فرایند آهنگری و طراحی قالب بدیهی است که به دلیل تفاوت پیچیدگی ساختار فرها متفاوت است.لازم است نوع ساختار جعل ها برای طراحی فرآیند مشخص شود.
آهنگری می تواند خواص مکانیکی یک فلز فلزی را با اعمال فشار بر روی آن تغییر شکل پلاستیکی تغییر دهد.شل بودن فلز را می توان با آهنگری از بین برد.می توان خواص مکانیکی جعل ها را بهبود بخشید.[2] جعل کاربردهای زیر را دارد:
(1) جعل های صنعتی عمومی به تولید ابزار ماشین آلات ، ماشین آلات کشاورزی ، صنعت تولید و بلبرینگ ابزار کشاورزی و سایر صنایع مدنی اشاره دارد.
آهنگری برای هیدرو ژنراتور مانند شفت اصلی و شفت میانی و غیره
(3) آهنگری برای نیروگاه های حرارتی مانند روتور ، پروانه ، دوک حلقه نگهدارنده و غیره
(4) ماشین آلات متالورژی ، مانند رول سرد ، گرم رول و محور چرخ دنده.
آهنگری برای مخازن تحت فشار مانند سیلندر ، فلنج دیگ و سر آب بندی.
آهنگری های دریایی مانند میل لنگ ، شفت استرن ، سکان ، محور محوری و شفت میانی و غیره.
⑦ ماشین آلات و تجهیزات آهنگری ، مانند چکش ، میله چکش ، ستون پرس هیدرولیک ، سیلندر ، ستون و سیلندر دستگاه پرس محور و غیره.
جعل های ماژول ، عمدتا برای قالب قالب چکش چکش قالب داغ.
بر اساس آمار موجود در خودرو ، 9 جعل صنعت خودرو مانند بند چپ و راست ، تیر جلو ، اتصال دهنده و غیره 80 درصد از جرم آن را تشکیل می دهد.
⑩ آهنگری برای لوکوموتیوها ، مانند محورها ، چرخ ها ، چشمه های برگ ، میل لنگ های لوکوموتیوها و ... طبق آمار ، 60٪ از جرم لوکوموتیوها را جعل ها تشکیل می دهند.
بر اساس آمار ، جعل های مخصوص استفاده نظامی ، مانند لوله تفنگ ، بدنه در ، پشتیبانی از قفل اسلحه و حلقه کشش ، 65 درصد از جرم یک تانک را تشکیل می دهند.

 


امکانات:

1) طیف وسیعی از وزنمتغیرها از چند گرم تا صدها تن متغیر هستند
2) کیفیت بالاتر از ریخته گری.خواص مکانیکی آهنگری بهتر از ریخته گری است که می تواند نیروی ضربه ای زیاد و سایر بارهای سنگین را تحمل کند.بنابراین ، برخی از قطعات مهم با نیروهای زیاد برای آهنگری استفاده می شود.
آهن آلات دارای کیفیت بهتری نسبت به فولاد نورد برای فولاد با کاربید بالا هستند.به عنوان مثال ، مواد نورد فولادی با سرعت بالا تنها پس از اصلاح و جعل می توانند شرایط استفاده را برآورده کنند.به طور خاص ، فرزهای فرز HSS باید اصلاح شوند.
3) سبک ترین.با توجه به اطمینان از استحکام طراحی ، وزن جعل ها از وزن ریخته گری سبک تر است ، که باعث کاهش وزن خود دستگاه می شود ، که برای وسایل نقلیه ، هواپیماها ، وسایل نقلیه و تجهیزات بالابری اهمیت زیادی دارد.
4) صرفه جویی در مواد اولیه.به عنوان مثال ، هنگامی که میل لنگ با وزن استاتیک 17 کیلوگرم در ماشین استفاده می شود ، تراشه 189 of از وزن میل لنگ را در هنگام اتخاذ آهنگری برش می گیرد ، در حالی که تراشه تنها 30 when را هنگام مرگ می گیرد. جعل اتخاذ می شود و زمان ماشینکاری 1/6 کاهش می یابد.
آهنگری دقیق آهنگری نه تنها می تواند مواد اولیه بیشتری را ذخیره کند ، بلکه باعث صرفه جویی بیشتر در ساعت های ماشینکاری نیز می شود.
5) بهره وری بالا.به عنوان مثال ، 30 دستگاه برش اتوماتیک را می توان با دو یاتاقان رانشی شعاعی فورج قالب قالب جعلی قالب جایگزین کرد.بهره وری ماشین تراش 6 محوره 17.5 برابر تولید مهره M24 با استفاده از دستگاه فورج فشار است.
6) جعل رایگان انعطاف پذیر است ، بنابراین از جعل به طور گسترده ای در برخی از کارخانه های تعمیر برای تولید لوازم جانبی مختلف استفاده می شود.