آستین شفت تیتانیوم سفارشی نصب شده

محل منبع بائوجی ، شانشی ، چین
نام تجاری Feiteng
گواهی GB/T19001-2016 idt ISO9001:2015 GJB9001C-2017
شماره مدل آستین شفت
مقدار حداقل تعداد سفارش مذاکره شود
قیمت To be negotiated
جزئیات بسته بندی جعبه چوبی
زمان تحویل مذاکره شود
شرایط پرداخت T/T
قابلیت ارائه مذاکره شود
جزئیات محصول
اندازه اندازه سفارشی ، طراحی فنی ، به عنوان نقاشی مشتری مواد تیتانیوم
نام آیتم آستین شفت سرویس نصب شده سفارشی
مقطع تحصیلی Gr2 کاربرد تجهیزات صنعتی ، قطعات خودرو ، قطعات یدکی خودرو ، تجهیزات قطعات دوربین
نام آستین شفت بسته بندی جعبه چوبی
بندر تحویل بندر شیان ، بندر پکن ، بندر شانگهای ، بندر گوانگژو ، بندر شنژن
برجسته

OEM Gr2 آستین شفت تیتانیوم

,

آستین شفت تیتانیوم سبک وزن

,

بوته بلبرینگ تیتانیوم سفارشی

پیام بگذارید
توضیحات محصول

Shaft Sleeve Gr2 ASTM B381 CustomTtitanium Parts Titanium Customized

اصل و نسب

بائوجی ، شانشی ، چین

سفارشی سفارشی
صدور گواهینامه GB/T19001-2016 idt ISO9001: 2015 GJB9001C-2017

بندر از تحویل

بندر شیان ، بندر پکن ، بندر شانگهای ، بندر گوانگژو ، بندر شنژن

مقطع تحصیلی

Gr2

 

تیتانیوم یک فلز پرکاربرد است ، به دلیل وزن کم ، استحکام بالاتر از آلیاژ آلومینیوم ، می تواند مقاومت بالاتری نسبت به آلومینیوم در دمای بالا حفظ کند و از طرف صنعت هوانوردی بسیار ارزش دارد.تیتانیوم کاربردهای گسترده ای در صنایع نظامی دارد.زیردریایی های هسته ای ، قایق های هیدروفویل ، موشک های ضد تانک ، موشک اندازها ، جلیقه های ضد گلوله و ... در صنعت هوانوردی ، هواپیماهای غیرنظامی ، موتورهای موشکی استراتژیک ، آنتن های ماهواره ای فضاپیماها و دیگر مقادیر زیاد تیتانیوم.در آب دریا ، تیتانیوم دارای مقاومت خوردگی بی نظیری است ، به ویژه خوردگی سریع فرسایش آب دریا.در حال حاضر ، بسیاری از کشورها انواع مختلفی از تجهیزات آزمایشگاهی تیتانیومی را برای انجام تحقیقات دریایی توسعه داده اند.علاوه بر این ، تجهیزات و دستگاههای تیتانیوم به طور گسترده ای در نیروگاه های ساحلی ، تجهیزات تولید نفت دریایی ، نمک زدایی آب دریا ، تولید مواد شیمیایی دریایی و پرورش ماهی استفاده می شود.ویژگی های سبک وزن و قوی تیتانیوم مدتهاست که در رادار خودروسازان قرار دارد.با پیشرفت تکنولوژی پزشکی ، کاشت فلز در بدن انسان یک عمل جراحی بسیار رایج است.به دلیل واکنش ضعیف رد فلز تیتانیوم با بافت انسان ، از آن در استخوان های مصنوعی ، مفاصل مصنوعی ، دندان های مصنوعی و سایر ایمپلنت های انسانی استفاده می شود.

 

آستین شافت یک قسمت مکانیکی استوانه ای روی محور چرخان است و بخشی جدایی ناپذیر از بلبرینگ کشویی است.به طور کلی ، آستین شفت و صندلی بلبرینگ از تداخل مناسبی برخوردارند و از شفت برای تطبیق فاصله استفاده می شود.
آستین شفت به آستین روی محور ملخ یا شفت استرن اشاره دارد.بلبرینگ یک جزء است که می تواند ضریب اصطکاک بار را در فرآیند انتقال مکانیکی ثابت و کاهش دهد.
شباهت بین آستین محور و بلبرینگ این است که هر دو آنها بار محور را تحمل می کنند.
تفاوت بین این دو این است که آستین شافت یک ساختار جدایی ناپذیر است و چرخش حرکت نسبی بین شفت و آستین شفت است.یاتاقان از نوع تقسیم شده است و حرکت نسبی حلقه های داخلی و خارجی بلبرینگ به صورت چرخشی انجام می شود.اما در اصل ، آستین شافت در واقع نوعی بلبرینگ کشویی است.
بوش یاتاقان معادل حلقه بیرونی بلبرینگ کشویی است ، آستین شافت یکپارچه است و شفت نسبی در حال حرکت است ، در حالی که بوش یاتاقان جزئی است و شفت نسبی چرخانده می شود.
آستین شفت به آستین روی محور ملخ یا شفت استرن اشاره دارد.بلبرینگ یک جزء برای رفع و کاهش ضریب اصطکاک بار در فرآیند انتقال مکانیکی است.

 

 

فواید:

1. چگالی کم و استحکام بالا
2. سفارشی با توجه به نقشه های مورد نیاز مشتریان
3. مقاومت در برابر خوردگی قوی
4. مقاومت در برابر حرارت قوی
5. مقاومت در برابر درجه حرارت پایین
6. مقاومت در برابر حرارت